Najpopularniejsze rodzaje kredytów dla firm. Jak dopasować produkt do firmowych potrzeb?

Kłamstwo poznasz po gestach

Rosnące ceny utrudniają prowadzenie dochodowego biznesu. Konieczne staje się zaciągnięcie kredytu, który pomoże zrealizować firmowe potrzeby. Uzyskanie dodatkowych środków nie zawsze jest jednak proste. Zamiast działać w pojedynkę lepiej skorzystać z pomocy specjalisty z  https://habza.com.pl/, który pomoże Ci pozyskać niezbędne środki na prowadzenie biznesu. Decydując się na wsparcie pośrednictwa kredytowego, możesz uzyskać kredyt nawet na 1 mln zł przy minimum formalności, dzięki któremu  łatwiej zrealizujesz firmowy cel.

Jak wybrać kredyt maksymalnie dopasowany do potrzeb firmy?

Dla wielu przedsiębiorców szansą na uratowanie firmy przed kryzysem i szalejącą inflacją staje się, zaciągniecie kredytu. Dodatkowe środki pozwolą rozwinąć firmę, podjąć kluczowe inwestycje, sfinansować najpilniejsze potrzeby, a także uchronić ją przed upadkiem.

Pożyczka od banku może być potrzebna w różnych momentach prowadzenia działalności oraz z wielu zróżnicowanych powodów. Nie w każdym przypadku sprawdzi się ten sam rodzaj pożyczki. Banki nie bez powodu oferują wiele, zróżnicowanych typów kredytów dla firm. Do tych najczęściej zaciąganych zalicza się kredyt:

  • inwestycyjny przeznaczony na realizację określonej inwestycji, które mają pomóc w rozwoju biznesu. Pieniądze z uzyskanej pożyczki nie mogą zostać wydane w inny sposób niż ten, który został określony w umowie zawartej z bankiem. Kredyt inwestycyjny wyróżnia się dużą kwotą oraz wydłużonym okresem spłaty. Niektóre banki mogą przy tym wymagać wniesienia wkładu własnego;
  • konsolidacyjny, który pomaga zredukować ilość firmowych długów. Obciążające zobowiązania zostają połączone w jedno, którego spłata jest wygodna. Jest to zasługą jednej raty, która jest niższa niż suma rat kredytów, przed konsolidacją;
  • obrotowy służący do pokrycia kosztów bieżących potrzeb firmy. Zobowiązanie pomaga najczęściej opłacić zakup usług i towarów niezbędnych do prowadzenia biznesu, a także wypłacić wynagrodzenie pracownikom, lub zakupić paliwo;
  • na spłatę ZUS i US, dzięki któremu uregulujesz zobowiązania w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych i Urzędzie Skarbowym. Jest to zobowiązanie celowe, które skutecznie pomaga pozbyć się zaległości m.in. z tytułu zaliczek na podatek dochodowy.

Dlaczego kredyt dla firm lepiej zaciągnąć z pomocą specjalisty?

Banki znane są ze skrupulatności udzielania kredytu względem każdego klienta. Wymogi i szereg formalności, które musi spełnić potencjalny kredytobiorca, potrafią spędzić sen z powiek na wiele tygodni.

Dla przedsiębiorcy czas to pieniądz dlatego, gdy szukasz odpowiednio dopasowanego kredytu, dzięki któremu zrealizujesz biznesowe cele lub potrzeby, warto skorzystać z pomocy profesjonalisty z pośrednictwa kredytowego. To właśnie specjalista z Habza.com pomoże Ci znaleźć najlepiej dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb ofertę kredytu dla firm, który uzyskasz szybciej, dzięki minimum formalności. Decydując się na skorzystanie z pomocy doświadczonej osoby, możesz uzyskać wysoką kwotę kredytu – nawet do 1 mln zł.

Nie trać cennego czasu na bezskuteczne poszukiwanie oferty kredytu i składanie kolejnych wniosków. Poproś o pomoc w Habza.com  i sprawdź jak proste, może być pozyskanie kredytu!

Dodaj komentarz