Peeling kawitacyjny – w czym może nam pomóc?

Peeling kawitacyjny – w czym może nam pomóc?

Każda kobieta chce czuć się piękna

Płeć piękna robi wszystko, aby wyglądać młodo i zjawiskowo. Często kosztuję to wiele wyrzeczeń i pieniędzy. Różnego rodzaju zabiegi kosmetyczne na włosy, twarz i skórę pozostałych części ciała są pracochłonne. Kobieta jednak zrobi wszystko, aby być piękniejszą. Jednak co wtedy, gdy nie stać nas bądź nie mamy czasu na zabiegi w salonach kosmetycznych? Tu wkraczają zabiegi w zaciszu domowym. Jednak trzeba posiadać podstawową wiedzę na temat czynności, którą chcemy wykonać na własną rękę. Wiadomo, że nieodpowiednie zastosowanie może nam zaszkodzić. Najczęściej używamy maseczek na twarz, które mają działanie regenerujące, nawilżające i oczyszczające.

Jednak co zrobić, gdy maseczki nie dają rezultatu?

Nasza skóra jest ciągle w złej kondycji i zanieczyszczona. Tu technologia daje nam coraz więcej możliwości do wykonania w domu profesjonalnego zabiegu. Bardzo dobrym wyborem jest peeling kawitacyjny. Co to takiego?

Peeling kawitacyjny – w czy może nam pomóc?

Kawitacja polega na szybkiej przemianie fazy ciekłej w fazę gazową. Urządzenie do peelingu kawitacyjnego wydobywa ultradźwięki. Podczas zabiegu domowego musimy zwilżyć skórę twarzy. Przykładając sprzęt do tak przygotowanej skóry ultradźwięki powodują tworzenie mikroskopijnych pęcherzyków gazu. Następuję złuszczenie skóry.

Z aparatu do peelingu kawitacyjnego mogą korzystać wszyscy, którzy potrzebują dogłębnego oczyszczenia z sebum czy zaskórników. Będzie on odpowiedni dla osób z cerą trądzikową, poszarzałą oraz cerą tłustą. Dla wszystkich tych, których skóra wymaga dotlenienia. Pomoc przyniesie również osobom, które borykają się z przebarwieniami. Dzięki ultradźwiękom poprawia mikrokrążenie  skóry. Pozwala to na utrzymanie zdrowego i świeżego wyglądu skóry. Peeling kawitacyjny pobudza komórki do regeneracji oraz produkcję kolagenu i elastyny. Ta metoda pozwala pozbyć się blizn potrądzikowych.  Peeling kawitacyjny może być stosowany także na dekolt, dłonie i plecy.

Nasuwa się pytane ile kosztuję takie urządzenie do peelingu kawitacyjnego?

Otóż, cena uzależniona jest od marki. Koszt waha się od 100 zł do nawet 1000 zł. Sprzęt do peelingu kawitacyjnego wyglądem przypomina elektroniczny termometr. Są to urządzenia bezprzewodowe, czyli na baterie. Na końcu tego sprzętu znajduję się szpatułka. Aparat do peelingu kawitacyjnego musi być ergonomiczny, lekki i poręczny. Warto zwrócić uwagę na to, aby urządzenie miało wskaźnik, który poinformuję o poziomie baterii oraz funkcję odmierzania czasu i samoistnego wyłączenia po zakończeniu zabiegu.