Gdzie wyjechać na sylwestra – 3 najlepsze pomysły

Zastanawiasz się gdzie w tym roku spędzić Sylwestra? Nowy Rok możesz przywitać nie tylko ze swojej kanapy, ale z każdego miejsca na świecie. Zobacz jakie kierunki wycieczek są wtedy najpopularniejsze i gdzie warto powitać Nowy Rok.

Sylwester w górach

Polacy co roku jako kierunek Sylwestrowej podróży wybierają góry. Powodem może być ich urok i śnieg, który akurat o tej porze roku sprzyja sezonowym atrakcjom takim jak narty czy snowboard. Wiele pensjonatów i restauracji organizuje też bale sylwestrowe przy rytmach tanecznej muzyki. Jeśli wybierasz się do Zakopanego to możesz też liczyć na plenerowe koncerty, na których bawi się tysiące osób.

Dla osób, które bardziej od imprez cenią sobie relaks, również coś się znajdzie. W górach jest bardzo dużo kompleksów spa, które oferują swoim klientom masaże, zabiegi relaksacyjne itp. Sylwester w górach to rozwiązanie dla osób, które nie chcą wyjeżdżać za granice i jednocześnie nie chcą spędzać kolejny raz tego dnia w domu.

Sylwester nad morzem

Jeśli bardziej niż góry Twojemu sercu jest bliskie polskie morze, to również będzie dobre rozwiązanie. Tak samo, jak w Zakopanem, można tam natrafić na koncerty plenerowe i doskonale bawić się na zamkniętych imprezach w restauracjach lub klubach. Nie brakuje tam też ośrodków SPA i krytych basenów dla najmłodszych. Taki wyjazd można połączyć z kilkudniowym pobytem i przy okazji zwiedzić okolice – a miejsc do zobaczenia nad morzem nie brakuje. Warto odwiedzić Trójmiasto, Władysławowo lub Kołobrzeg, to właśnie tam będzie najwięcej turystów, dzięki czemu możemy liczyć na udaną zabawę.

Sylwester za granicą

Jedną z ciekawszych możliwość jest spędzenie Sylwestra za granicami naszego kraju. Jednymi z najczęściej wybieranych kierunków podróży jest zdecydowanie Rzym, Paryż, Londyn, Praga, Berlin czy też Barcelona. Tak spędzony Sylwester będzie z pewnością kosztował więcej niż ten spędzony w Polsce, ale od czego mamy pożyczki długoterminowe. Dzięki nim możesz sfinansować swoją podróż i doskonale bawić się witając Nowy Rok za granicą. Pożyczki długoterminowe możesz z łatwością znaleźć przez internet i dopasować ofertę do swoich potrzeb. Przy odrobinie szczęścia uda Ci się też znaleźć tanie loty lub wakacje last minute. Zaoszczędzisz dzięki temu trochę pieniędzy, a spłatą pożyczki zajmiesz się dopiero po Nowym Roku.

Powitanie Nowego Roku jest bardzo symbolicznym wydarzeniem i warto zadbać o to, aby miło spędzić tę chwilę.