Kredyt na korzystnych warunkach? Ekspert kredytowy Kraków Ci pomoże!

Uzyskanie kredytu w banku to nie lada wyzwanie. Im wyższa kwota, o którą się staramy, tym trudniej jest osiągnąć idealną niemal pod każdym względem, ofertę od banku. Musimy wykazać się odpowiednią zdolnością kredytową, na którą wpływ ma wiele czynników. Posiadanie stałego i pewnego źródła dochodów oraz wysokich zarobków nie gwarantuje nam jednak uzyskania zgody banku na udzielenie kredytu. Owszem, kryteria te, podobnie zresztą jak pozytywna historia kredytowa, czy też niska suma miesięcznych wydatków, znacząco podnosi nasze szanse na uzyskanie kredytu.

Czy jednak każda oferowana przez bank propozycja kredytu będzie dla nas tak samo korzystna? Niekoniecznie. W znalezieniu oferty szytej na miarę naszych potrzeb i oczekiwań pomoże Ci ekspert kredytowy!

Skrupulatność banku i Twój czas – czy warto działać samodzielnie?

Banki dość skrupulatnie podchodzą do kwestii weryfikowania klientów, którzy starają się o uzyskanie kredytu – zwłaszcza hipotecznego. Musimy udowodnić tej instytucji, że jesteśmy osobą zdolną do spłaty kredytu w terminie. Właśnie w tym celu bank sprawdza naszą zdolność kredytową, która jest zależna od wielu czynników. Należy jednak pamiętać o tym, że zdolność kredytowa jest obliczana na różne sposoby. Dlatego nie powinno dziwić nas to, że bank X odmówił nam udzielenia kredytu, podczas gdy bank Y przyjmuje nas z otwartymi ramionami.

Uzyskanie zgody na udzielenie kredytu hipotecznego jest jednym z naszych celów. Natomiast drugim jest osiągnięcie takich warunków, które będą dla nas zadowalające. Dla większości z nas korzystny kredyt będzie charakteryzował się odpowiednio dopasowanymi do naszych zarobków i wydatków rat, a także ich stałością. Nie lubimy przepłacać – dlatego za wszelką cenę staramy się samodzielnie porównać wszystkie dostępne oferty kredytu. Trzeba jednak uświadomić sobie to, że wraz z takim działaniem tracimy swój cenny czas i nie mamy gwarancji, że faktycznie znajdziemy najlepszą ofertę.

Ekspert kredytowy Kraków proponuje swoją pomoc

Mając trudności z podjęciem decyzji związanej z wyborem korzystnej oferty kredytu, warto skorzystać z pomocy specjalisty. To właśnie ekspert kredytowy Kraków jest w stanie znaleźć najlepszą ofertę kredytu na rynku bankowym. Jest to możliwe dzięki dostępowi do baz wszystkich banków działających na terenie Polski. Dzięki temu ekspert kredytowy jest w stanie porównać oferty najpopularniejszych, jak i również tych mało znanych banków i wybrać dla nas atrakcyjną ofertę kredytu.

 

Ekspert Finansowy Kraków

ul. Bracka 2

31-005 Kraków

woj. małopolskie