Jak postarać się o pożyczkę online?

Co należy zrobić, aby otrzymać pożyczkę? Pierwszą czynnością jest rejestracja na stronie www. Wówczas otrzymasz link aktywacyjny na swoją pocztę elektroniczną. Po kliknięciu na niego zostaniesz przekierowany na stronę, gdzie możliwe jest wypełnienie wniosku o udzielenie pożyczki krótkoterminowej.

Aby wniosek o pożyczkę zatwierdzono pozytywnie należy przedłożyć dokument, który potwierdza twoje dochody. Może być nim wyciąg bankowy, który będzie zawierał wszystkie zrealizowane operacje w ciągu ostatnich trzech miesięcy. Może być nim też aktualne zaświadczenie o zarobkach, umowa o pracę lub RMUA.
Po wypełnieniu wniosku należy przelać symboliczną kwotę w wysokości 0,01 grosz na konto przedsiębiorstwa MiniCredit. Ten 1 grosz należy przelać z konta bankowego, które podało się w trakcie wypełniania wniosku o udzielenie pożyczki.

Ubiegając się po raz pierwszy o pożyczkę może zostać ci udzielona kwota w maksymalnej wielkości 500zł. Zaciągniętą pożyczkę możesz spłacać na poczcie, za pośrednictwem płatności elektronicznych lub w filiach polskich banków.
Jeśli natomiast po zaciągnięciu pożyczki okazuje się, że nie masz pieniędzy na zapłacenie kolejnej raty możesz przedłużyć termin jej spłaty. Należy wówczas przelać na konto MiniCredit na konkretną kwotę, którą znajdziesz w zakładce „Przedłużenie Pożyczki”.

Jednocześnie w tym przedsiębiorstwie możesz zaciągnąć jedną pożyczkę. Następną dopiero w momencie spłaty dotychczasowej pożyczki krótkoterminowej.

Pieniądze, o które się ubiegasz przelane zostaną na twoje konto bankowe zaraz po pozytywnej weryfikacji, może potrwać to około 15 minut.

W momencie, gdy będziesz ubiegał się o drugą pożyczkę możesz ją otrzymać poprzez wysłanie SMS-a, z telefonu, który podałeś w czasie rejestracji.

Pamiętaj, że jeśli podasz fałszywe dane osobowe lub zataisz fakt nie posiadania stałych dochodów pożyczka nie zostanie ci udzielona. Przedsiębiorstwo nie wymaga zastawów, ani zabezpieczeń pobranej pożyczki krótkoterminowej. W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze możesz skontaktować się z konsultantem telefonicznie. Tam zostaną ci dokładnie wyjaśnione wszelkie niejasności.