Ekspert kredytowy Kraków – kiedy warto skorzystać z fachowej pomocy?

Podstawowe zagadnienia odnośnie diety atkinsa

Sektor bankowy oferuje wiele różnych produktów, dzięki którym możemy m.in. otrzymać niezbędne środki na zakup mieszkania lub domu. Poszczególne oferty znacząco różnią się między sobą – ile banków tyle możliwości.

Przez taką różnorodność znalezienie tej jednej oferty interesującego nas kredytu wcale nie jest takie proste. Brak znajomości zasad panujących w tych instytucjach oraz braki w zakresie wiedzy bankowej, mogą spowodować, że finalnie wybierzemy kredyt, który tak naprawdę nie będzie spełniał naszych oczekiwań. Warto zatem w takiej sytuacji skontaktować się z doświadczonym specjalistą. To właśnie ekspert kredytowy Kraków pomoże Ci w znalezieniu niemal idealnej oferty kredytu i nie tylko.

Kim jest ekspert kredytowy?

Ekspert kredytowy to osoba, która jest zatrudniona w firmie pośrednictwa kredytowego, posiadającą podpisane umowy z bankami udzielającymi kredytów. Na podstawie takich umów banki wypłacają prowizję dla firm pośredniczących wtedy, gdy klient eksperta kredytowego zaciągnie za jego pośrednictwem kredyt. Przez taki układ wiele osób postrzega ekspertów kredytowych jako nieuczciwych naciągaczy. Takie myślenie jest jednak wyciąganiem zbyt pochopnych wniosków. Dlaczego?

Ekspert kredytowy zawsze wydaje swojemu klientowi tzw. formularz informacyjny. Na podstawie tego dokumentu możemy zweryfikować to, jakie tak właściwie wynagrodzenie za zaciągnięty przez nas kredyt otrzymuje firma pośrednicząca. Warto także wiedzieć, że prowizja zostaje ściągnięta od samego banku, a nie od nas. W takim układzie pomoc eksperta finansowego jest zatem dla nas (jako klientów) bezpłatna.

Ekspert kredytowy Kraków ma dostęp do wszystkich banków w Polsce!

Skoro już wiemy, że ekspert kredytowy jest osobą opłacaną z prowizji poszczególnych banków, możemy skupić się na tym, co zyskamy dzięki takiej osobie. Decydując się na skorzystanie z pomocy profesjonalnego eksperta kredytowego, możemy dużo łatwiej i szybciej uzyskać niemal każdy kredyt. Ekspert, dzięki dostępowi do baz kredytowych, dokonuje porównania ofert poszczególnych kredytów (np. kredytów hipotecznych). Na podstawie wyszukanych informacji osoba ta dokonuje analizy, na której skutek znajduje dopasowaną do naszych potrzeb ofertę kredytu.

Nie musisz obawiać się, że atrakcyjna oferta pożyczki w banku zostanie przeoczona – ekspert kredytowy Kraków ma dostęp do wszystkich banków działających na terenie Polski. Dzięki ogólnopolskiemu porównaniu żadna atrakcyjna oferta kredytu nie ukryje się przed ekspertem.

 

Ekspert Finansowy Kraków

ul. Bracka 2

31-005 Kraków

woj. małopolskie