Znany Księgowy – księgowość dla polskich firm

Od wielu lat zajmujemy się księgowością. Wiemy, że znamy się na tym. Mamy zadowolonych przedsiębiorców, których przybywa nam rok w rok. Ważnym jest, że nasi klienci polecają nas swoim znajomym. Tak więc jak widzisz należymy do biur rachunkowych, które stawiają dobro przedsiębiorcy na najwyższym miejscu. Bierzemy całą odpowiedzialność za jakość świadczonych usług. Mamy odpowiednie umiejętności, a zdobyta wiedza pozwala na udzielanie eksperckich porad związanych z podatkami, finansami oraz prowadzeniem firmy. Dodatkowym atutem biura rachunkowego jest fakt, że korzystamy z oprogramowania najlepszych polskich firm. Licencja na program odnawiana jest co roku. Zgodnie z kodeksem zawodowym etyki w rachunkowości wprowadzamy w życie wizję profesjonalizmu równocześnie zobowiązując się do przestrzegania zasad moralnych oraz etycznych. Konkurencyjna branża narzuca wysokie wymagania przed służbami finansowoksięgowymi. Staramy się tym samym wspomagać proces podejmowania dobrych decyzji biznesowych. Z równym zaangażowaniem obsługujemy duże firmy oraz pomagamy młodym przedsiębiorcom. Pomagamy osiągać wymarzony sukces.

Księgujemy polskich i zagranicznych przedsiębiorców. Nasza oferta.

Chcemy poinformować, że ofertę naszych usług kierujemy również do osób nie posiadających firmy, które potrzebują fachowej pomocy z zakresu prawa, administracji oraz ekonomii. Ponadto oferujemy pomoc przy otwieraniu firmy czy wybraniu dobrej formy rozliczeń. Zajmujemy się księgowością podmiotów, które korzystają z różnych form opodatkowania począwszy od karty podatkowej ryczałt, podatkową książkę przychodów i rozchodów a na księgach handlowych kończąc wyliczankę. Reprezentujemy naszych klientów przed us i zusem. Prowadzimy księgi rachunkowe, księgi przychodów i rozchodów, kadry i płace, ewidencję ryczałtową oraz rozliczenia pefron. Prowadzone przez nas biuro księgowe zapewnia fachową obsługę księgową oraz finansową ale również wsparcie terminowych księgowych. Gwarantujemy bezpieczeństwo, rzetelność, fachowość i kompetentną kadrę. Dodatkowo zajmiemy się doradztwem podatkowym. Każdą współpracę zaczynamy od spotkania oraz analizy specyfiki działalności, oczekiwań i potrzeb przedsiębiorcy. Na tej bazie dobieramy odpowiedni zakres usług i narzędzia. Swoją pracę wykonujemy w sposób profesjonalny oraz zgodnie z aktualnymi przepisami prawa. Dla wygody przedsiębiorcy odbieramy dokumenty spod wskazanego adresu. Poinformujemy o ważnych dla ciebie zmianach w przepisach, doradzamy w optymalizacji wydatków, zaproponujemy korzystną formę podatkową. Nie spędzisz wielu godzin na sprawach związanych z rachunkowością firmy, zrobimy to dla ciebie. Dopilnujemy wytyczonych terminów. Biuro rachunkowe Znany Księgowy oferuje usługi księgoweznany-ksiegowy.pl .

Nasza firma z racji świadczenia usług księgowych ma też ubezpieczenie oc. Gwarantujemy korzystne warunki współpracy. Nasze wynagrodzenie ustalane jest z każdym przedsiębiorcom indywidualnie. Przy jego ustaleniu bierzemy pod analizę kilka czynników, przede wszystkim: rodzaj prowadzonej dokumentacji rachunkowej, liczbę dokumentów, ilość zatrudnionych pracowników, rodzaj prowadzonej działalności (np. handel, produkcja, usługi), rodzaj oraz stopień złożoności dokonywanych transakcji gospodarczych. W razie pytań zachęcamy do kontaktu. Podczas jednego spotkania omówimy twoje oczekiwania i wspólnie ustalimy zakres współpracy.

Dodaj komentarz