Wielkanocne gadżety reklamowe – co podarować klientom z okazji zbliżających się świąt?

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, warto więc pomyśleć nie tylko o swojej rodzinie, ale także o klientach, kontrahentach i pracownikach. To bardzo dobry moment do tego, aby podziękować za współpracę, zaufanie oraz bycie razem na co dzień. W tym celu można wykorzystać gadżety reklamowe, które będą nawiązywały do zbliżających się świąt Wielkiejnocy. Oto najciekawsze produkty, które kojarzą się z nadchodzącymi świętami, ale można je używać także w innym okresie w ciągu roku.

Jakie gadżety reklamowe wybrać na Wielkanoc?

Wybierając gadżety reklamowe na Wielkanoc, warto zastanowić się nad tym, co najbardziej kojarzy nam się z tą okazją. Naszym zdaniem jest to kolor żółty i zielony. Energetyzujące, żywe kolory pozwolą nam na dobre poczuć wiosnę i zapomnieć o długiej zimie. Zwróć uwagę na gadżety reklamowe w tych kolorach i wręcz je pracownikom i klientom podczas składania świątecznych życzeń. Taki gest z pewnością spotka się z miłym odbiorem obdarowywanej osoby.

Kubki, parasole i torby bawełniane z logo firmy zawsze będą strzałem w dziesiątkę. Parasol w intensywnym żółtym lub zielonym kolorze poprawi nastrój, nawet jeśli pogoda podczas świąt okaże się niesprzyjająca. Z kolei kubki, termosy i torby bawełniane można użytkować przez cały rok, niezależnie od okazji. Dodatkowo takie ekologiczne produkty nie przyczynią się do zanieczyszczenia środowiska kolejnymi plastikowymi gadżetami.

Wybieraj upominki, które wyróżniają się wysoką jakością. Taki gadżet może posłużyć przez bardzo długi czas i zawsze będzie kojarzyć się z Twoją marką. Wybieraj produkty uniwersalne, które przypadną do gustu większości osób. W ten sposób unikniesz ryzyka, że prezenty, które podarujesz, wylądują w szufladzie, lub zostaną schowane głęboko w szafie.

Kuchenne gadżety Wielkanocne

Wielkanoc to czas, który najchętniej spędzamy w gronie rodzinnym przy pięknie udekorowanym stole pełnym pysznych potraw. Podczas przygotowań planujemy posiłki, kupujemy niezbędne produkty spożywcze i oczywiście przyrządzamy świąteczne potrawy. Aby gotowanie było łatwiejsze, przydadzą się gadżety kuchenne, które mogą być ozdobione firmowym logiem. Kuchenne gadżety reklamowe są praktyczne i z pewnością przydadzą się nie raz podczas gotowania. Fartuchy, rękawice kuchenne, naczynia do serwowania i karafki na napoje to propozycje kuchennych gadżetów, które sprawdzą się podczas świąt. Taki upominek można zapakować w estetyczny sposób i prezent dla pracowników, kontrahentów i klientów gotowy. Dzięki gadżetom reklamowym można utrwalić i wzmocnić relację.

Dodaj komentarz