Typy mężczyzn, których lepiej unikać!

Typy mężczyzn, których lepiej unikać!

Ciągle zakochujesz się w niewłaściwych mężczyznach? Masz już dość mówienia drugiej połówce co ma robić? Chcesz znaleźć partnera, który będzie samodzielny, inteligentny, a przy okazji okaże się świetnym przyjacielem? Warto wiedzieć jakich mężczyzn lepiej unikać. Każdy z nich ma charakterystyczne cechy charakteru, które szybko pozwolą zidentyfikować osobę niezaradną i niegodną zaufania.

Narcyz, czyli gdy Twój mężczyzna spędza w łazience więcej czasu niż Ty.

Oczywiście, każda kobieta doceni, że jej partner dba o siebie i codziennie zażywa kąpieli czy chodzi do fryzjera. Problem pojawia się, kiedy wygląd oraz własne potrzeby są dla mężczyzny ważniejsze od partnerki. Niektórzy panowie korzystają z salonów piękności, depilacji i innych tego typu atrakcji spędzając na dbaniu o wygląd co najmniej kilka godzin dziennie. Jeśli mężczyzna przez to zaniedbuje partnerkę oraz pracę, to nie ma sensu umawiać się z takim człowiekiem. Dbanie o siebie to jedno, ale nigdy nie można przesadzać, a w dodatku kosztem drugiej połówki.

Wieczny “Piotruś Pan”.

Jeśli od 5 lat słyszysz, że mężczyzna nie jest jeszcze gotowy na poważny związek i małżeństwo. Natomiast nie przeszkadza mu, że pierzesz za niego skarpetki, wynosisz śmieci i gotujesz obiady, to uciekaj czym prędzej! Nie oszukuj się, że za rok lub dwa będzie lepiej. Nie zmienisz takiego mężczyzny w odpowiedzialnego i czułego partnera. Niestety coraz częściej dzieci wychowywane są w duchu braku odpowiedzialności za swoje czyny. To skutkuje tym, że jako dorośli osoby te nie są w stanie nawiązać zdrowych relacji. Oszukują swoje drugie połówki i nigdy nie potrafią podjąć wiążących decyzji.

Och, Karol!

Wczoraj Twój partner spotkał się z koleżanką z pracy, jutro widzi się z Gosią ze studiów, a w weekend będzie spacerował po plaży w towarzystwie poznanej niewiele wcześniej sąsiadki? Jeśli mężczyzna ma problem z dochowaniem wierności i będąc z Tobą nie potrafi powstrzymać się od patrzenia na biust innych pań, to nie łudź się, że go zmienisz. Niestety kochliwy partner nie jest najlepszym materiałem na męża. Nie można w nieskończoność kontrolować drugiej osoby, bo wcześniej zawiodła już nasze zaufanie. Sprawdzanie smsów czy śledzenie to prosta droga do tego, aby zakończyć związek.

Kobiety często mają nadzieję, że zmienią partnera. Wszystkie jego wady potrafią wytłumaczyć. Nie słuchają rad rodziny i przyjaciół, a to zwykle kończy się katastrofą. Partnerstwo to podstawa udanego związku, tak samo jak zaufanie i wierność. Nie można o tym zapomnieć!