Stylage – prawdziwa perełka wśród najlepszych wypełniaczy XXI wieku

Stylage – prawdziwa perełka wśród najlepszych wypełniaczy XXI wieku

Seria wypełniaczy Stylage, produkowana przez rozpoznawalną i cenioną na całym świecie firmę Laboratorium Vivacy, to gwarancja efektywności i najlepszej jakości w jednym.

Francuskie wypełniacze są jednym z liderów na rynku od ponad 80 lat, a ich długoletni staż i doświadczenie, zapewniają bezpieczeństwo i trwałość. Zawsze warto stawiać na sprawdzone rozwiązania, a wielokrotne nagrodzenie Perłą Dermatologii Estetycznej, jest gwarancją dobrej jakości i skuteczności preparatów. Wszystkie produkty Stylage posiadają CE i certyfikat jakości ISO. Badania kliniczne potwierdzają ich bezpieczeństwo i bardzo dobrą tolerancję. Produkty Stylage to jedne z najlepszych produktów przeznaczonych do zabiegów medycyny estetycznej.

Stylage i innowacyjna technologia IPN-Like

Stylage skutecznie wykorzystuje technologię IPN-Like, czyli technologię, która powoduje przenikanie się sieci kwasu hialuronowego. Preparaty mają elastyczną formę jednofazowego żelu i bardzo dobrze wchłaniają się w skórę, nie pozostawiając żadnych śladów w postaci nierówności. Co gwarantuje technologia IPN-Like i jakie są zalety jej zastosowania?

 •         produkt dokładnie dopasowuje się do ruchów skóry, nie rozprzestrzeniając się jednak w innych miejscach,
 •         preparat bardzo precyzyjnie rozmieszcza się w miejscu iniekcji, dzięki swojej elastyczności i plastyczności,
 •         wszystkie preparaty są bardzo dobrze tolerowane przez skórę,
 •         skutki zabiegu, takie jak np. zaczerwienienia i obrzęki znikają w krótkim czasie,
 •         okres utrzymania się jednofazowego żelu jest znacznie wydłużony, z powodu optymalnej gęstości węzłów chemicznych.
 •         technologia zapewnia bezpieczeństwo i komfort podczas zabiegu.

Wypełniacze oparte na bazie kwasu HA i naturalnych antydoksantów,  powodują, że produkty utrzymują się od około 9 do 12 miesięcy. Preparaty chętnie stosowane są do korekty zmarszczek, modelowania konturu twarzy, do korekty i powiększania ust.

Stylage M jako gwarancja jakości i efektywności

Jedną z propozycji firmy Vivacy jest Stylage M – sterylny produkt o fizjologicznym pH, który składa się z cenionego i niezastąpionego kwasu HA. Produkt jest pochodzenia niezwierzęcego i zawiera naturalne przeciwutleniacze:

 •         sorbitol,
 •         mannitol.

Przeciwutleniacze spowalniają ubytek kwasu HA po zabiegu, umożliwiają utrzymanie się efektów znacznie dłużej i dokładnie wpływają na elastyczność produktu.

Stylage M jest odpowiedzialny za osłabianie działania wolnych rodników. Jednofazowy żel z powodzeniem jest stosowany w powiększaniu ust, liftingu czubka nosa, korekcji policzków, jak i wypełnianiu zmarszczek, tym bardziej tych głębokich. Efekty po zabiegu widoczne są natychmiast, skóra wygląda młodo i promiennie.

Przeciwwskazania

Przed zastosowaniem preparatu trzeba koniecznie zapoznać się z przeciwwskazaniami, takimi jak:

 •         uczulenie na składniki preparatu,
 •         ciąża,
 •         karmienie piersią,
 •         stany zapalne skóry,
 •         porfiria.

U wielu osób panuje mylne przekonanie, że medycyna estetyczna jest szkodliwa, a jeszcze innym, kojarzy się ze sztucznością i nienaturalnością. Medycyna estetyczna jest propozycją dla każdego, kto chce poprawić swój wygląd, z różnych powodów, często z konieczności. Dlatego w dzisiejszych czasach, jest ona taką samą dziedziną medycyny, jak każda inna i jest równie potrzebna. Wybierając zabiegi medycyny estetycznej, stawiaj na sprawdzone i konkretne rozwiązania, poparte wieloletnim doświadczeniem i pewnym profesjonalizmem.