Kredyt hipoteczny w Alior Bank – najważniejsze informacje

Alior Bank jest jednym z najpopularniejszych banków działających na terenie Polski, w którym możemy pokusić się o całkiem atrakcyjną ofertę kredytu hipotecznego. Za wzięciem kredytu w Alior Banku przemawiają trzy kluczowe korzyści – uproszczona procedura wzięcia kredytu, minimum formalności oraz bezpłatne rozpatrzenie wniosku. Co zatem warto wiedzieć o ofercie kredytu hipotecznego w tym banku? Dowiesz się tego z poniższego artykułu. Zapraszamy!

Alior Bank i „Megahipoteka” – kluczowe informacje o kredycie hipotecznym

Jednym z czołowych banków, który zachęca klientów atrakcyjnym kredytem hipotecznym, jest Alior Bank. Taka forma pożyczki określana jest w tej instytucji jako „Megahipoteka”. Co ciekawe taki długoterminowy kredyt, zaciągnięty w tym banku, możemy przeznaczyć na dowolny cel. Możemy go zatem przeznaczyć na cele mieszkaniowe, konsumpcyjne, komercyjne lub też jako refinansowanie bądź konsolidacje innych kredytów. Jeżeli chodzi o marżę, to jest ona zaskakująco niska. Według tego co znajduje się aktualnie na oficjalnej stronie banku – może ona wynosić nawet 1,85%. Trzeba zatem przyznać, że jest to atrakcyjny wynik i dość konkurencyjny.

„Megahipoteka” jest kredytem dość specyficznym i wyróżniającym się spośród innych ofert kredytów hipotecznych. Jako jeden z niewielu produktów tego typu kredytów, jest on udzielany w kilku różnych walutach. Takie zobowiązanie możemy zatem zaciągnąć nie tylko w PLN, lecz także EUR bądź USD. Warto tutaj wiedzieć, że aby uzyskać taki kredyt w obcej walucie, trzeba też w niej zarabiać. W razie problemów ze spłatą takiego kredytu hipotecznego, Alior Bank umożliwia zawieszenie spłaty kredytu nawet do 6 miesięcy w roku – maksymalnie do 5 lat.

Kredyt hipoteczny zaciągaj z ekspertem ds. finansów!

Samodzielne próby znalezienia odpowiedniego kredytu nie zawsze kończą się sukcesem. Źle wybrana oferta może sprawić, że będziemy na niej przepłacać. Szukając korzystnej oferty kredytu hipotecznego warto zatem jest oddać się w ręce profesjonalistów np. z Multikredyt.pl. Dzięki skorzystaniu z takiej pomocy możliwe jest uzyskanie wsparcia na każdym etapie kupna nieruchomości – od znalezienia korzystnej oferty kredytu hipotecznego, aż po odbiór kluczyków do mieszkania bądź domu.

Wszystkie procedury związane z kupnem nieruchomości będą wspierane przez wykwalifikowany zespół specjalistów. Dzięki temu rozwiązaniu znalezienie odpowiedniej oferty kredytu i realizacja marzenia o własnym M staną się prostsze niż myślisz!

Dodaj komentarz