Producent mebli sklepowych – wybierz mądrze

Producent mebli sklepowych – wybierz mądrze

Meble to jeden z najważniejszych elementów aranżacyjnych lokalu usługowego. Nie tylko wpływają na wrażenia estetyczne klientów i zapamiętywalność marki, ale również spełniają funkcje utylitarne – zapewniają miejsce i odpowiednie podparcie na towar. Przemyślany wybór może okazać się inwestycją na długie lata. Jak wybrać producenta mebli sklepowych, który wytwarza solidne moduły i wyróżnia się cieszącą oko estetyką? Oto garść porad.

Producent mebli sklepowych – sieciówka czy rzemieślnik?

Producentem mebli sklepowych może być popularna sieciówka oferująca wyposażenie wnętrz lub lokalny warsztat, w którym powstają projekty wykonywane na specjalne zamówienie. Zaletą pierwszego rozwiązania jest duża dostępność i szybki czas realizacji. Na każdym innym poziomie – mała fabryka mebli wyprzedza rozwiązania masowe.

Przede wszystkim aranżacja wykonana na zamówienie będzie idealnie dopasowana do rozmiarów i możliwości pomieszczenia. Tego typu meble będą również wyróżniać się oryginalnością, co jest szczególnie ważne przy urządzaniu wnętrz komercyjnych, które mają zachęcić klientów do częstych odwiedzin. Akcesoria wykonane na zamówienie często charakteryzuje także większa precyzja wykończenia.

Producent mebli sklepowych – zwróć uwagę na materiały

Jak przestrzec się przed zainwestowaniem w akcesoria wnętrzarskie, które po kilku latach użytkowania będą skrzypieć, uginać się i pękać? Należy zwrócić uwagę na surowce, jakich używa producent mebli sklepowych. Dobrym wyborem będzie aranżacja wykonana z trwałych, solidnych materiałów, takich jak:

  • szkło hartowane,
  • naturalne drewno,
  • metal,
  • kamień.

Ważna jest również precyzyjna technika wycinania. Meble wycinane laserowo są pozbawione ostrych krawędzi, które mogłyby uszkodzić towar lub zranić klienta, a w dodatku są pozbawione szczelin między łączeniami, w których lubi gromadzić się kurz i inne zanieczyszczenia.

Producent mebli sklepowych a dodatkowe usługi

Sklepy średnio- i wielkopowierzchniowe często wymagają aranżacji wykorzystującej wiele rozmaitych modułów mebli – od wysokich regałów, przez podwieszane półki, kończąc na stołach ekspozycyjnych i rozłożystej ladzie sklepowej. Tego typu projekt wymaga precyzyjnego montażu. Warto zatem nawiązać współpracę z producentem mebli sklepowych, który zajmuje się całościową realizacją zamówienia – projektem, produkcją i instalacją modułów w miejscu docelowym.

Vonart – producent mebli sklepowych, któremu warto zaufać

Szukasz producenta mebli sklepowych, który spełni powyższe wymagania? Firma Vonart z Wrocławia to pionier na rynku aranżacji lokali usługowych. Marka ma w swoim portfolio realizacje dla restauracji, lokali usługowych z obszaru beauty, a także przestrzeni handlowych z rozmaitych branż – od księgarskiej, przez medyczną, kończąc na spożywczej. Oferowane moduły są wykonane przy użyciu nowoczesnych technik meblarskich – obróbka w zaawansowanej technologicznie technologii CNC czy wycinanie laserem japońskiej firmy Amada, to tylko niektóre z możliwości. Już dziś odwiedź stronę vonart.com.pl, skontaktuj się z obsługą klienta i wybierz meble, które sprzedają.