Jak poderwać kobietę?

Jak poderwać kobietę?

Wielu facetów szuka “magicznych” tekstów, dzięki którym uda im się poderwać każdą kobietę na ulicy. Inni natomiast uważają, że “szastanie” gotówką na lewo i prawo przyciągnie w ich stronę tłumy chętnych kobiet. Obserwując poczynania niektórych panów, można dojść do wniosku, że podryw jest czymś niezwykle trudnym. Otóż nic bardziej mylnego. Niestety, ale to faceci często sami sobie komplikują ten temat. Dlatego też w dzisiejszym artykule przedstawimy kilka sposobów, które pomogą panom w podrywie.

Wygląd

Kobiety podobnie jak mężczyźni w pewnym stopniu są wzrokowcami. I nie, nie chodzi tu o wygląd modela z okładek gazet. Na to, jak kobieta będzie postrzegać nieznajomego mężczyznę, wpływać będzie wiele czynników. Jeśli chodzi o ubiór, tutaj kluczową rolę odegra schludność. Pomięta koszulka, ubrudzone spodnie i zniszczone buty na pewno nie pomogą w zrobieniu dobrego pierwszego wrażenia. Sprawa ma się podobnie, jeśli chodzi o owłosienie.

Fryzura powinna być ułożona a nie rozczochrana, podobnie ma się sprawa z brodą. Dobrze też gdyby włosy nie były przetłuszczone. Jeśli chodzi o samą sylwetkę, to oczywiście im bardziej wysportowana, tym lepiej. Płaski brzuch, szeroka klatka piersiowa i widoczne mięśnie świadczą po prostu o tym, że dany mężczyzna dba o siebie, a to jest zawsze pożądane.

Kombinowanie

Dużym błędem podczas relacji damsko-męskich jest zbytnie kombinowanie. Faceci często zbyt długą zastanawiają się w jaki sposób rozpocząć znajomość z nieznajomą kobietą. Panowie szukają również “magicznych” tekstów, które rzekomo pozwolą im na poderwanie każdej kobiety. Niestety, ale takie teksty po prostu nie istnieją, ponieważ ile pań, tyle też gustów. Bardzo często zdarza się także, że mężczyźni po prostu popisują się i okłamują nowo poznane kobiety.

Udawanie zbyt dużej pewności siebie czy też stawianie siebie w roli playboya bądź biznesmena, podczas gdy rzeczywistość jest zgoła inna, zostanie szybko zidentyfikowana przez przedstawicielki płci pięknej. Zamiast kłamstwa zdecydowanie lepiej postawić na prawdziwość.

Uśmiech

Jeśli już uda się podejść i nawet chwilę porozmawiać z kobietą ważna jest wtedy mowa ciała i…uśmiech. Chyba każdy lubi przebywać w towarzystwie wesołych i optymistycznych osób. Sprawa ma się zgoła odwrotnie odnośnie osób smutnych, narzekających i sprawiających ogólne wrażenie zagubienia.

Podejście do nieznajomej kobiety nie jest żadną karą a często faceci właśnie tak się zachowują. Są przestraszeni, stłamszeni i zestresowani. Niestety, ale życie to nie film i raczej żadna kobieta nie uzna tego za coś uroczego.