Firma DDD działająca na terenie Bydgoszczy oraz okolic. Profesjonalne usługi zwalczania insektów i gryzoni.

Firma DDD działająca na terenie Bydgoszczy oraz okolic. Profesjonalne usługi zwalczania insektów i gryzoni.

Samodzielne pozbycie się insektów czy gryzoni nie jest wcale takie łatwe. Istnieją domowe sposoby na wyproszenie niechcianych gości, jednakże nie dają nam stuprocentowej pewności, że zlikwidujemy cały problem. Najlepszym sposobem na usunięcie np. owadów będzie zgłoszenie się do profesjonalistów. Wybierajmy firmy, które posiadają wieloletnie doświadczenie, a także działają z pasją https://d3hemmerling.com/

Jakie usługi pełni firma DDD Hemmerling? 

Firma DDD Hemmerling świadczy usługi związane z dezynfekcją, dezynsekcją oraz deratyzacją. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu usługi wykonywane są w profesjonalny sposób. Dodatkowo świadczyć o tym mogą pozytywne opinie, zadowolonych klientów. Firma działa na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Metody wykorzystywane przez firmę D3 podczas usług

W każdej ze swoich usług firma ma do wyboru chemiczne oraz fizyczne metody.

Podczas świadczenia usług deratyzacyjnych stosowane są metody fizyczne, które opierają się na użyciu pułapek lub gilotynek, które należy regularnie sprawdzać. Do chemicznych metod zaliczamy użycie preparatów takich jak trutki, antykoagulanty czy pestycydy. Wybór metody, w dużej mierze zależy od miejsca, w którym znajdują się szkodniki. 

W przypadku dezynfekcji, metodą fizyczną jest oczyszczanie powierzchni z drobnoustrojów, przy użyciu pary wodnej o temperaturze nie większej niż 105 stopni Celsjusza lub zastosowanie promieni UV. Do metod chemicznych wykorzystuje się najczęściej alkohol etylowy, fenole, aldehydy czy wodę utlenioną. 

Podczas stosowania dezynsekcji, metodą fizyczną jest odpowiednie użycie wymrażania lub pary wodnej w temperaturze 100 – 105 stopni Celsjusza z wykorzystaniem odpowiedniego ciśnienia. Chemiczną metodą jest natomiast zastosowanie preparatów insektobójczych w formie żelu, proszku lub rozpylonej mgły. Metody chemiczne są uważane za skuteczniejsze niż fizyczne. 

Skuteczna pomoc z insektami

Należy pamiętać, że im szybciej zgłosimy się po profesjonalną pomoc, tym łatwiej będzie nam się pozbyć problemu. Nie warto skupiać się jedynie na domowych sposobach, gdyż zazwyczaj nie są one w stanie całkowicie poradzić sobie z owadami. Nawet zastosowanie profesjonalnej dezynsekcji wiąże się z kilkukrotnym korzystaniem z usługi. Pierwszy etap zapewnia przetrwanie populacji, a nie całkowite pozbycie się nieproszonych gości. Aby usługa była w pełni skuteczna, zaleca się zastosować ją kilkukrotnie.