Pozyczki bez zdolnosci kredytowej

Pozyczki bez zdolnosci kredytowej

Zdolność kredytowa jest bardzo ważna z punktu widzenia pożyczkodawców. Czasami są jednak sytuacje, w których nasza zdolność wygląda na papierze zdecydowanie gorzej niż w rzeczywistości. Taka sytuacja może wystąpić, gdy zapomnimy zapłacić jednego z rachunków. Brak płatności spowodowany nie brakiem środków, tylko po prostu naszym gapiostwem. Oczywiście są też klienci, którzy mieli jakiś poślizg w spłacie i dlatego mają zła historię kredytową. Na szczęście jest świetne rozwiązanie dla takich osób.

Pożyczki bez zdolności kredytowej przez Internet

Wiele osób słyszało o tego typu kredytach, ale nie każdy w nie wierzy. Dlatego też przygotowaliśmy poniższą listę, która tylko potwierdzi wszystkim, że istnieją firmy, które udzielają pożyczek dla zadłużonych. Oczywiście nie wygląda to tak, że każda osoba, nawet ta która tonie w długach dostanie od razu pożyczkę i to na wysoką kwotę. Firmy pożyczkowe nie zamykają drzwi osobom, u których zadłużenie to jakaś chwilowa niedyspozycja finansowa. Dlatego też warto składać wnioski, najlepiej do paru firm, ponieważ odmowa w firmie A nie oznacza odmowy w firmie B. Poniżej przygotowaliśmy listę takich pożyczek:

Brak zdolności kredytowej

Oczywiście gorąco zachęcamy aby każdy konsument dbał o swoją zdolność kredytową, ponieważ więcej drzwi będzie miał otwartych. Nawet jeśli zdarzy Nam się nie zapłacić jakiegoś zobowiązania na czas to warto porozmawiać z wierzycielem i zapytać o:

  • możliwość rozłożenia długu na raty,
  • wydłużenie okres spłaty, a co za tym idzie zmniejszenie miesięcznej raty,
  • zwieszenie spłaty na miesiąc lub dwa w trudnym okresie.

Należy pamiętać, że po drugiej stronie też są ludzie i warto z nimi rozmawiać.

Dodaj komentarz