4 najchętniej wybierane gadżety reklamowe – czy masz któryś z nich?

Duży wybór gadżetów reklamowych sprawia, że coraz ciężej jest zdecydować się na konkretny produkt. Firmy, które produkują gadżety reklamowe, mają szeroką ofertę akcesoriów i produktów, na których można umieścić logo marki. Istnieje jednak kilka najchętniej wybieranych gadżetów, które sprawdzą się zawsze i warto, jest mieć je pod ręką, aby obdarować nimi klientów, pracowników lub partnerów biznesowych. Oto 4 najchętniej wybierane gadżety reklamowe ostatnich lat.

Kubki reklamowe

To klasyk, jeśli chodzi o gadżety reklamowe dla firm. Można z nich korzystać niezależnie od tego, w jakiej branży działa firma i jakie produkty lub usługi ma ona w swojej ofercie. Kubek zawsze dobrze sprawdzi się, gdy szukasz dobrego i niedrogiego przedmiotu, na którym można umieścić logo firmy. Warto wybrać kubek, który wyróżnia się wyglądem, kolorem lub ma przyciągający wzrok element. Dzięki temu wyróżnisz się na tle innych firm, które także rozdają kubki reklamowe. To dobry podarunek dla klienta, ale także przedmiot, który jest niezbędny w biurze.

Ekologiczne torby z nadrukiem

Kolejnym popularnym gadżetem reklamowym jest bawełniana torba z ciekawym nadrukiem. Coraz więcej osób rezygnuje z plastiku na rzecz toreb wielokrotnego użytku wykonanych z ekologicznych materiałów. W bawełnianą torbę z logiem firmy można zapakować inne gadżety reklamowe i w ten sposób stworzyć fajny upominek dla stałych i nowych klientów. Taki gadżet jest funkcjonalny, dlatego warto, jest mieć go w swojej firmie. Torbę można zabrać ze sobą na zakupy lub nosić jako dodatek do stylizacji.

Długopisy i ołówki

Przyrządy do pisania z logiem firmy to jeden z najpopularniejszych gadżetów reklamowych. Taki gadżet jest znany już od wielu lat, a mimo to dalej jest chętnie wybierany przez małe i duże firmy. Główną zaletą długopisu z logiem jest jego niewielka cena. Za małą kwotę możesz kupić sporo długopisów i ołówków, które można rozdawać jako gratis do zamówienia w sklepie internetowym lub na targach branżowych i spotkaniach biznesowych. Długopis jest przydatny w pracy, w szkole i na uczelni – zawsze warto, jest mieć go pod ręką.

Powerbank

Powerbanki reklamowe cieszą się dużym zainteresowaniem już od kilku lat. Taki funkcjonalny gadżet przyda się obecnie każdemu. Powerbank zapewnia stały dostęp do energii, którą można naładować smartfon, przenośny głośnik lub bezprzewodowe słuchawki. Taki gadżet jest chętnie wybierany przez firmy z branży technologicznej, ale nie tylko. Tak naprawdę każda marka może umieścić na tym urządzeniu swoje logo i w ten sposób reklamować swoją firmę.