Washster – kiedy pranie wchodzi na wyższy poziom

Washster – kiedy pranie wchodzi na wyższy poziom

Cały dzień planujesz relaksującą kąpiel w wannie z ulubionym olejkiem, ale kiedy wchodzisz do łazienki czas pryska? Twój wzrok pada na kosz z praniem i już wiesz, jakie są Twoje prawdziwe plany na ten wieczór… Tak wcale nie musi być! Zajmij się tym, co ważne lub po prostu odpocznij, a Washster zrobi pranie za Ciebie!

Aplikacja

Obecnie niemalże wszystko możemy obsługiwać z poziomu naszego smartfona, pralkę również. Dlaczego więc z pralnią miałoby być inaczej? Pralnia Wilanów Washster jest do Twoich usług za jednym dotknięciem smartfona!

Pobierz dedykowaną aplikację Washster, odpowiednio z Google Play albo App Store. Następny krok, to szybka i intuicyjna rejestracja i gotowe! Nie obawiaj się, Twoje dane są bezpieczne z Washster. Aplikacja wymaga tylko tych informacji, które są absolutnie niezbędne do realizacji usług pralni, a dodatkowo szyfruje je.

Kurier w drodze

Być może kiedyś pomysł o skorzystaniu z pralni, przemknęł Ci przez myśl, ale równie szybko zniknął. Pojawił się bowiem problem, czym owo pranie dostarczyć do miejsca przeznaczenia, jeżeli nie masz samochodu? Taksówką do pralni? Oczywiście można i tak, ale po co?

O wybranej przez Ciebie godzinie i pod wskazanym adresem, zjawi się nasz kurier, który odbierze Twoje pranie. Ty nie musisz się już absolutnie niczym przejmować! Nie musisz niczego segregować, sortować, a tym bardziej zastanawiać się nad tym, czy pomarańczową bluzkę możesz wyprać razem z czerwonymi spodniami. Po prostu spakuj wszystkie czekające na pranie rzeczy i wręcz pakunek naszemu kurierowi. Teraz nadszedł długo oczekiwany czas na relaksującą kąpiel z dodatkiem ulubionych olejków…

Czas na pranie

Zdarzyło Ci się zniszczyć ulubiony sweter albo bluzkę podczas prania? A może Twoja pralka okazała się zbyt mała, żeby pomieścić Twój ulubiony wiosenny płaszcz? Od teraz nie musisz sobie już tym zaprzątać głowy!

Twoje pranie trafi w ręce profesjonalistów, którzy będą wiedzieli, co zrobić, aby rzeczy wróciły do Ciebie czyste i pachnące. Używamy tylko najwyższej jakości środków piorących i pracujemy na profesjonalnym sprzęcie. Dzięki temu, Twoje pranie będzie z nami całkowicie bezpieczne oraz wróci całe i niezniszczone do Twojej szafy.

Świeża dostawa prosto do domu

Chcesz chociaż przez chwilę poczuć się, jak gwiazda? Taka, o której garderobę dba cały sztab ludzi? Z Washster masz niepowtarzalną szansę zafundować sobie właśnie takie przeżycia!

Gdy tylko skończymy zajmować się Twoim praniem, przekażemy je kurierowi. Kurier dostarczy świeże i pachnące pranie wprost do Twoich drzwi i o wskazanej przez Ciebie godzinie. Ty potwierdzasz jedynie, że rzeczy bezpiecznie do Ciebie dotarły. To wszystko! Oczywiście pranie możemy dostarczyć nie tylko do Twojego domu, ale np. do pokoju hotelowego czy nawet do biura, jeżeli takie będzie Twoje życzenie.

Nadal się rozwijamy, dlatego na ten moment, działamy tylko na terenie Warszawy i okolic. Liczymy jednak, że już niedługo w każdym zakątku Polski, będzie możliwość skorzystania z naszych usług pralni z odbiorem i dostawą.