Zajazd Biesiada –  wesele z marzeń .Piękne wnętrza i styl

Zajazd Biesiada –  wesele z marzeń .Piękne wnętrza i styl

Ślub to jedno z najważniejszych dni w życiu, a jego przygotowania rozpoczynają się nawet kilka lat wcześniej. Wybór odpowiedniej sukni, zaproszeń, przygotowanie menu z produktów od lokalnych dostawców, piosenki biesiadne – każdy najmniejszy szczegół ma znaczenie. I oczywiście odpowiedni dom weselny, który sprawi, że wszyscy będą czuć się komfortowo i wyjątkowo.

Zajazd Biesiada – wesele z marzeń

Zajazd Biesiada to doskonałe miejsce na organizację wesela, ale także innych uroczystości – komunii, chrzcin oraz imprez okolicznościowych. Z Zajazdem Biesiada wesele odbędzie się w wyjątkowej atmosferze, a goście zapamiętają ten dzień na długo. Zajazd posiada długoletnie doświadczenie w organizacji wesel, więc nie musisz martwić się o przyjęcie. Trafi ono w odpowiednie ręce. W Zajazd Biesiada pracują wyjątkowi ludzie, którzy zawsze są pomocni i w pełni rozumieją, jak ważny jest dla Ciebie ten dzień.

Zajazd Biesiada – wesele to goście, wyjątkowe miejsce i wyjątkowy klimat

Każda przyszła Panna Młoda marzy o idealnym weselu, a to marzenie może stać się rzeczywistością. Zajazd Biesiada to wyjątkowe miejsce na wesele. Posiada sale, które pomieszczą do 150 gości. Jeśli Twoi goście są z różnych części Polski lub mieszkają poza krajem, to możesz wybrać ofertę udostępniającą pokoje dla gości. Są to komfortowe i przytulne pokoje, które umilą czas gościom, a Tobie spadnie z barków ciężar w postaci organizacji noclegów.

Drewniane wnętrza Zajazdu wprowadzają ciepłą i przytulną atmosferę. Pyszne jedzenie jest przygotowywane w kuchni z produktów od lokalnych dostawców. A zespół pracowników dba o najmniejsze szczegóły. W trosce o bezpieczeństwo, do dyspozycji nowożeńców i gości jest strzeżony i monitorowany parking. Sale posiadają udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Piosenki biesiadne – dobra akustyka

Wesele to także dobra zabawa przy muzyce. Zajazd Biesiada posiada dobrą akustykę, dzięki czemu piosenki grane przez zespół będą dobrze i wyraźnie brzmieć. Każdy utwór, który zagra kapela, obojętnie czy to będzie “Biały Miś”, “Szła dzieweczka”, “Hej Sokoły”, czy “Graj piękny cyganie” porwie do tańca.

Zajazd Biesiada – idealne miejsce na organizację imprez

Zapraszamy do naszego pięknie urządzonego miejsca. Zachęcamy do degustacji dań, które znajdują się w menu naszej restauracji, która funkcjonuje na co dzień. Wyróżnia nas znakomita kuchnia, w której znajdują się tradycyjne smaki. Z myślą o Was tworzymy to miejsce i każdy nasz udział w tak ważnym wydarzeniu jest wyróżnieniem. Zaufało nam wielu nowożeńców, rodzin i firm. Zapraszamy!