10 rzeczy, które robisz źle w relacjach z kobietami

Zastosowanie oleju kokosowego – gdzie i kiedy warto go używać?

Spokojnie, każdy facet popełnia błędy, które zabijają ich atrakcyjność w oczach kobiet – sam robiłem to niezliczoną ilość razy. Ale nauczyłem się na swoich błędach i to dlatego poniższa lista jest tak cholernie ważna.

Im lepiej ją przeanalizujesz tym bardziej w praktyce pokażesz, że jesteś facetem, którego kobiety pragną.

OK, jedziemy.

1. Staranie się aby cię polubiła (nawet na siłę)

Nigdy nie próbuj przypodobać się dziewczynie. Takie podejście wynika z bardzo negatywnego stanu i wyraźnie pokazuje oznaki bycia żałosną fleją. Ona z pewnością to wywęszy i w ciągu sekundy wrzuci cię do friend zone’a, więc zawsze podchodź do kobiety ze zdrową postawą i nigdy nie przejmuj się tym czy ona cię polubi od razu czy nie.

2. Nie pokazywanie jasnych intencji

Sprzeczne sygnały są do dupy – dla wszystkich. Sprawiają, że wychodzisz na dupka, bo tylko ją frustrujesz. Od samego początku musisz być bardzo pewny swoich intencji. To prawda, że ciężko ocenić już na starcie, ale po 5 minutach rozmowy na pewno jesteś w stanie stwierdzić czy chcesz czegoś więcej czy masz tylko ochotę na zabawę bez zobowiązań. Pokaż swoje intencje poprzez działanie.

3. Unikanie kontaktu fizycznego

Dotykanie kobiet w odpowiednich miejscach wywołuje bardzo potężne seksualne reakcje. Musisz jednak pamiętać, aby używać dotyku od pierwszej chwili, ponieważ pokaże jej to, że nie jesteś tylko miłym gościem, który nie chce nic więcej, tylko być blisko niej. Pokaż jej, że jest dla ciebie seksualną istotą.

4. Bycie zbyt zaborczym i zazdrosnym

Zazdrość potrafi zniechęcić kobiety w mgnieniu oka. Jest cienka granica pomiędzy byciem asekuracyjnym, a byciem pojebańcem, który nie chce aby jego dziewczyna kiedykolwiek rozmawiała z kimkolwiek. Jeśli cię lubi i jest dobrą dziewczyną, uwierz mi, nie pójdzie z nikim innym do łóżka, więc wyluzuj, bo inaczej możesz wyglądać na bardzo nie pewnego siebie.

5. Rozmawianie o poprzednich związkach

Dlaczego miałbyć gadać o swojej byłej albo pytać ją o jej byłych chłopakach? OK, można o tym porozmawiać gdy jesteście już w związku, ale nigdy na początku relacji. Przeszłość nie ma znaczenia, a rozmowa o tym wygląda zbyt nachalnie. Jeśli ona poruszy taki temat, to pogadaj z nią, ale nigdy sam tego nie zaczynaj, bo to prowadzi do natychmiastowej klęski, mój przyjacielu.

6. Nie płacenie za nic

Klepiesz biedę? To po cholerę ją gdzieś zapraszasz? Zapraszasz = płacisz. Jeśli ona jednak nalega i autentycznie zabiera Twoją rękę z portfela, to pozwól jej zapłacić. Ale jeśli tak nie jest, to ty płacisz. To bardzo dobrze wygląda i pokazuje bardzo męskie cechy, które podobają się kobietom (nawet jeśli głośno mówią o tym jakie są wyzwolone).

7. Nie potrafisz się zamknąć

Daj sobie siana z tą gadką. Za każdym razem gdy otwierasz usta, aby powiedzieć coś po to, żeby tylko powiedzieć, bo nastała cisza … pamiętaj, że tylko pogłębiasz ten friend zone’owy dołek bardziej i bardziej. Jeśli ona jest generalnie cicha, to spróbuj z bardziej sugestywnymi pytaniami, ale pozostaw trochę miejsca na ciszę, bo ona buduje napięcie.

8. Nie nawiązywanie kontaktu wzrokowego

Używanie oczu może być jednym z najlepszych narzędzi. Jeśli patrzysz w bok podczas rozmowy, pokazujesz brak zainteresowania albo zdenerwowanie – oba są bardzo złymi znakami. Patrz jej w oczy (ale nie bądź creepy) i patrz w bok tylko jeśli ona to robi, albo wtedy gdy podążasz wzrokiem za swoją lub jej ręką.

9. Zapominanie o dobrym wychowaniu

Jesteś mężczyzną czy małpą? Więc upewnij się, że masz trochę szacunku. Dobre maniery zaniosą cię bardzo daleko, szczególnie, że w w dzisiejszych czasach spotyka się je coraz mniej. Przepuść ją w drzwiach, wysuń dla niej krzesło, daj jej swoją kurtkę gdy jest zimno, mów proszę i dziękuję. To naprawdę podstawowe rzeczy!

10. Mówienie o swoich problemach

Kobiety uwielbiaaaaaają pewnych siebie facetów, więc ostatnią rzeczą, któej chcą, to słuchać tego, jak boisz się pająków lub nienawidzisz swojej pracy i nie możesz zdobyć się na odwagę, aby z niej zrezygnować. Musisz pokazywać męskie cechy. Jedną z nich jest pewność siebie, posiadanie odwagi wobec swoich przekonań i postępowanie według nich, ponieważ masz jaja, aby to robić.