Przedłużanie włosów na ślub – jaką metodę wybrać?

Przedłużanie włosów na ślub – jaką metodę wybrać?

Chcesz odmienić swój wygląd na wielkie wyjście? A może zbliża się dzień Twojego ślubu, a Ty marzysz o tym, aby tego dnia mieć piękne i długie włosy? Z tej okazji możesz przedłużyć swoje włosy i pokazać się przyszłemu mężowi w całkiem nowym wydaniu. Jeśli zależy Ci na efekcie WOW, ale zaraz po ślubie chcesz wrócić do swojej naturalnej fryzury, to najlepszą metodą przedłużania będzie dla Ciebie technika clip in. Na czym ona polega? Ile kosztuje przedłużenie włosów tą metodą? Wszystkiego dowiesz się w poniższym artykule.

Doczepy clip in – co to jest?

Włosy doczepiane typu clip in to pasma, które są zakończone wąskim klipsem. To właśnie za jego pomocą dopinki łączy się z naturalnymi włosami. W zależności od tego, jaki efekt chcesz osiągnąć, możesz użyć mniejszej lub większej ilości doczepek. Należy zaznaczyć, że ta metoda nie gwarantuje trwałego efektu. Doczepki typu clip in można w łatwy sposób ściągnąć i jest to rozwiązanie dla pań, które chcą zmienić swój wizerunek tylko na kilka godzin np. na ślub. Clip in czyli długie włosy w 5 minut są produktem wielorazowego użytku. Możesz ich użyć ponownie, więc nie jest to rozwiązanie tylko na jedno wyjście.

Ile kosztują włosy doczepiane clip in?

Jeśli chodzi o cenę włosów doczepianych za pomocą tej metody, to jest ona całkiem przyjazna dla portfela. Zestaw doczepek, który starczy Ci na całą głowę kosztuje kilkaset złotych, zazwyczaj będzie to cena nieprzekraczająca 500 zł. W takiej cenie możesz otrzymać doczepy całkiem dobrej jakości, które posłużą Ci przez jakiś czas.

Z takiego sposobu przedłużania włosów może skorzystać praktycznie każda kobieta. Jeśli chcesz zobaczyć, jak będziesz wyglądać w długich włosach, a przy tym nie chcesz wydawać fortuny na zabieg przedłużania włosów u fryzjera, to metoda clip in jest właśnie dla Ciebie. Przy odrobinie wprawy zakładanie doczepianych włosów zajmie Ci kilka minut podobnie jak ich ściąganie.

Jak dbać o włosy clip in?

Jeśli chcesz, aby doczepy posłużyły Ci przez dłuższy czas, to musisz odpowiednio je pielęgnować. Przed położeniem się spać zdejmij taśmy z włosami lub zwiąż fryzurę w warkocz. Dzięki temu włosy nie będą się plątać i kołtunić. Przy codziennym noszeniu doczepianych włosów myj je co 2-3 dni za pomocą letniej wody i delikatnego szamponu. Na koniec nałóż odżywkę, ale pamiętaj o tym, aby omijać klipsy. Regularnie wyczesuj dopinki, aby wyglądały ładnie, możesz je przechowywać w specjalnym pudełku lub na wieszaku. Jeśli będziesz dbać o włosy clip in, to mogą Ci one posłużyć o wiele dłużej.