Kardia Mobile 6L – wygodna pomiarów EKG, gdziekolwiek jesteś

Kardia Mobile 6L – wygodna pomiarów EKG, gdziekolwiek jesteś

Ludzkie serce wykonuje nieustanną pracę, w której dokonuje 60-90 uderzeń w ciągu minuty. Czasami jednak rytm się zmienia. Wówczas serce może spowolnić (np. podczas snu) albo przyspieszyć (na skutek silnych emocji, czy aktywności fizycznej). Jeśli jednak liczba uderzeń tego narządu zaczyna bezpodstawnie się zmieniać, a przy tym towarzyszą Ci inne, niepokojące objawy to jest to sygnał, że pora wykonać EKG. Jeśli jednak serce nie wykazuje na nim nieprawidłowości, warto kupić Kardia Mobile 6L, którym możesz szybko wykonać takie badanie, gdziekolwiek jesteś.

Dlaczego zakup Kardia Mobile 6L to dobry wybór?

Czasem jest tak, że krótkie badanie EKG wykonane w lekarskim gabinecie nie wykrywa nieprawidłowości w pracy serca. Otrzymany wynik może być również na tyle wątpliwy, że lekarz zleca wykonanie powtórzenie badania Holterem EKG. Wówczas konieczne staje się całodobowe podłączenie do specjalnych elektrod do klatki piersiowej i chodzenie praktycznie wszędzie z takim aparatem. Dla pacjenta dość często jest to niekomfortowe. A jeśli serce danego dnia pracuje prawidłowo, to badanie okazuje się również daremne.

Z tego powodu warto rozważyć zakup urządzenia Kardia Mobile 6L, które jest wygodnym i łatwym w użyciu przenośnym aparatem, który możesz zabrać ze sobą praktycznie wszędzie. W przeciwieństwie do Holtera EKG urządzenie nie jest duże, a przy tym pozwala na wykonanie szybkiego pomiaru i zapisu otrzymanego wyniku. Co więcej, taki prywatny aparat umożliwia również wysyłanie uzyskanego wyniku do lekarza, który będzie mógł natychmiast odczytać wynik i wdrożyć Ci odpowiednie leczenie.

Przenośny aparat EKG – techniczne parametry

Szybki i precyzyjny pomiar EKG przy użyciu przenośnego aparatu Kardia Mobile 6L jest możliwy dzięki unikalnym parametrom. Zarówno Ty, jak i również Twoi bliscy możecie liczyć na bezpieczne badanie i niezawodność urządzenia, które gwarantują:

  • zapisy fal z odprowadzeń I; II; III; aVL; aVR oraz aVF;
  • trzy elektrody ze stali nierdzewnej o wadze 24 gramów;
  • 10 mVszczytowy zakres dynamiki wejściowej;
  • czasy nagrywania badania od 30 sekund do nawet 5 minut;
  • 300 próbek na sekundę;
  • technologia Bluetooth LowEnergy o bezprzewodowym zasięgu do 1m;
  • 200-godzinny czas pracy aparatu.

Jest to przy tym urządzenie wysokiej klasy medycznej, wyposażone w baterię plastylkową3V CR2016. Do wykonania badania niezbędne będzie zatem sparowanie urządzenia poprzez specjalną aplikację na telefonie lub tablecie. Po tym w dowolnym miejscu i czasu Ty i Twoi bliscy możecie dokonywać precyzyjnych pomiarów pracy swojego serca.